Skodalla mennee hyvin

köffffffffffffffffff

ku suomalaiset ostavat ennemmin kuin motskua.
motskun maine on mitä on. auto täynnä sutta ja sekundaa.

kansahan sen tietää.....hhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

7

212

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Matti ja Pekka

      Köfffff siinähän on käynyt niinkuin sullakin Skodaa myydään kans alenuksella kun ei se muuten menis kaupaksi. Etkös säkin jus tiputtanut suikin viiteen euroon ja full contact 25 € ? Vieläkö sä sitä lammaskokwmusta kauppaat kympillä ? Klubin siivooja vaan just valitti papanoista ja heinetupoista lattialla. Ne uhkas sua porttikiellolla jos vielä raahaat sen Banjo-lampaan klubille. Portsaritkin sano ettei ne enää päästä sua sit sinne vaikka antaisit suikit ja fullit kaikille niinkuin viimeksi. Määäää huutelee Pekka.

    • köfffffff

      Kuka olis uskonut, et skooda ohittaa motskun suosiossaan.
      Hahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

      Mut autohan on foooordi ja kaikki menne ohi...


      hihhhiiiiihhhhhhhhhh

      • Matti ja Pekka

        Köfffffff joo ei Erkkikään ohi ruiskassu klubin lavalla ohi. Oli melko vellissä sun naama, no mut sul oli kurkku kipeenä ni et kerinny nieleen kaikkea. Tosin kyllä Erkiltä tulikin kuin härältä konsanaan. Olitko sä ihan oikeasti kiukkunen Heikkille kun se kokeili sun lammasta sormella ? Ethän sä voi olla noin mustis !!!! Onhan sulla velipoikas kanssa yhteinen mallinukkekin mitä te jyskytätte vuorotellen niin ja äitikin antaa molemille ja vielä yhtäaikaa. Pekalta huiskumuiskui.


    • skooda pottuloota

      No nehän ovat eri luokan autojakin Superb on mondeon kokoluokkaa!!!!!

      Ja Focus myy ihan hyvin...Maailmalla Focuksen myynti on 100X Skoda Octavian verrattuna!!!

    • köffffff

      Hihiiiiiii..mut motsku, joka on fooordilaisille ku pyhä lehmä häviää skodalle..
      ja kyse oli suomalaisten ostamista autoista....
      focus vasta viides...motsku viidestoista.....


      hahhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
      hahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


      foooord huonompi auto, ku skoda..huhhuuuuuu

      • jesssssss

        niin mutta mondeo myy paremmin kuin skoodamiesten päiväuni Superb!! Vaikka uutta mallia odotellaankin!!

        Onhan se jo todettu että halpikset myy suomessa..sen takia toyota ja skoda kärjessä, kun ocun hintakin laskee vaan (samoin laatu) ja kaupan tekijäisinä saa vaikka mitä!!


      • mene Loota palstalle!

        HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH!!

        Vaikka halpaa octaviaa,rapidia ja vaikka mitä lootia myytäis Fordeja enemmän, niin parempia ne eivät ole!!

        Skodat hajoaa, meluaa sisälle, ajo ominaisuudet on heikot ja sisusta kokonaan kovaa natisevaa muovia!! Mutta hinnat o halvat ja moottorit kohtuu taloudellisia...mikäli ei satu oleen korjaamolla tai se vasta kulutusta vähentää!!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      95
      1428
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      921
    3. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      101
      911
    4. MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(

      MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku
      Maailman menoa
      86
      835
    5. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      57
      747
    6. Pelkäätkö häntä?

      👍
      Ikävä
      64
      612
    7. Minä vuonna kaivittusi on syntynyt?

      Vastausta tässä kaivataan.
      Ikävä
      42
      601
    8. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      191
      579
    9. Olit mulle tärkeä...

      😭
      Ikävä
      34
      577
    10. 48
      547
    Aihe