I'll go back where

places were have been,feels like you're still there, i live all for those moments again,wishing you were here.... All those lonely nights !! Sense you're gone there's a lonely heart, sense you're gone thre's nothing it like it was ! Memories are all over the place , they are bringing in to my mind so clear !!! Remember all of those days ? yes iiiiiiii doooooo !!!!
13139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

you speaking english language ? :)

Äänestä

Yes. Spanish, Russian, Aramea jne. Saksa tarvittaessa. So what ? Suomi ei riitä kaikkeen ulostuloon :D.

Äänestä

Niinhän se on. :)
Meinasin jo mennä untenmaille mutta ei vielä tarpeeksi väsytä ja aloin kuunnella radio iselmää netistä, sama kanava yleensä soi autossa kun ajelen yksin.

Äänestä

Pitää vielä vähän seurailla,s aatan keitellä lämmintä juomistakin.
Jos käväisis polttelemassa. :)

Äänestä

Radio iskelmää ? Mitäs siellä tulee jotain laura voutilaisen kerran :D ??!!

Äänestä

KEEEERRRAAAAAN kukkia voi kaunis kotimaa , kerran vain pettyä voi toiseen jokaineeeeeennnn , kerrannn ???

Äänestä

parhaita kotimaisia, pate kyselee parhaillaan; tajdotko mut tosiaan, rinnallasi tarpomaan...jne :)

kuka voisi kellot seisauttaa jne jne

aina matkalla jonnekin....

Äänestä

Nyt tulee jotain enkulla...nainen laulaa, en nyt tunnista... :)

Äänestä

Aika herkkää tuo naisen laulelo on...sellaista tunnelmallista. :)

Äänestä

Aika tumpelo pitää olla jos ei Lontoota osaa.

Äänestä

No, mä en ole kovinkaan hyvä englannissa.
Tai oli se yläasteella 9 mutta en enää oikein hyvin osaa. :)

Kylläs iitä ymmärtää kun toinen puhuu mutten itse ole rohkea puhumaan kielilä.

Saksaa, ruotis ja enkkua olen koulussa lukenut jonkun verran, kyllä.

Äänestä

Hyvää humenta vaan ja tätä uutta päivää.
Mielenkiintoisia asioita taas tulossa. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teeeeeeeeeeeee kirjoitti:

places were have been,feels like you're still there, i live all for those moments again,wishing you were here.... All those lonely nights !! Sense you're gone there's a lonely heart, sense you're gone thre's nothing it like it was ! Memories are all over the place , they are bringing in to my mind so clear !!! Remember all of those days ? yes iiiiiiii doooooo !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu