tänään mies, ja meillä oli hauskaa! molemmat oli sitä mieltä että tarvitset apua, ja juttelun jälkeen oli vähän ;)
minä+nainen
juteltiin susta
9303
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Pöpiä touhua lupaan petrata pöpimmäksi ;)
Totta, olen epänormaalin normaali. Tarvitsen psykoterapiaa ja kovan lääkityksen. Vaikka olenkin vain herkkä mies, joka kaipaa romanttista rakkautta ja intohimoista suhdetta.; )
jos itse tietää tarvitsevansa apua. Toi aloittaja onkin sitte jo huolestuttavampi tapaus, kun ei enää itse tajua, että tarvitsee todellakin ammattiapua.
Katkeran suloinen on kosto...mustasukkainen ;)
varatut jotka täällä ootte. Jos se teidän ihastus kertookin teistä omalle kumppanilleen, ja sitten se kumppani ottaakin yhteyttä teidän kumppaniinne. Mitäs sitten?
Miettikää myös kuinka sitten käy kun valkoiset valheet paljastuu.
Ei ole senssipalsta tämä
Jos joku luulee näistä riveistä tunnistavansa varatun, joka kaipaa varattua, niin voihan siitä jotkut saada ainakin hyvät naurut.
Ihmisten yksinkertaisuus on toisinaan parasta komediaa.
oli vähän centtejä ja vielä vähemmän kestävyyttä.