onko täällä se

Henkilö joka rakastaa yhtä konka puoliso rakastaa toista joka on taas ihan hyvä kaveri sen kolmannen kanssa joka taas toimii sen neljännen kassa joka taas pitää siitä ensimmäisestä?
3108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vähän niinkuin noin mutta ei sinnepäinkään.

Äänestä

Tulos on toisen asteen yhtälö, osaatko ratkaista?

Äänestä

2 2=4-1=3 1=4, tai sitten 1 1= 9kk:n päästä 3.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulos................... kirjoitti:

Henkilö joka rakastaa yhtä konka puoliso rakastaa toista joka on taas ihan hyvä kaveri sen kolmannen kanssa joka taas toimii sen neljännen kassa joka taas pitää siitä ensimmäisestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu