Oiva olotila

Täysikuu ja rommi virtaa. Kielitaidottomana en kyllä ymmärrä mitä ne puhuu, mutta näytän sormia. Kyllä eukko olis viihtynyt, toivottavasti se pärjää siellä. Terveisiä vaan pupariin.
161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja taas yks sorrettu kuka jauhaa skeidaa ja "mainostaa" lätäkköö :)...on se mahotonta ootko jo hakenu pari tasottavaa siitä lutakon suuresta kauppakeskuksesta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lutakon paroni kirjoitti:

Täysikuu ja rommi virtaa. Kielitaidottomana en kyllä ymmärrä mitä ne puhuu, mutta näytän sormia. Kyllä eukko olis viihtynyt, toivottavasti se pärjää siellä. Terveisiä vaan pupariin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu