-Kotona sain taas kerran kunnon huudot kun oli jälkiistunto lappu allekirjoitettavana. Olin mennyt sanomaan kaverille väärään aikaan että "Ei vittu ku tää on perseest olla tälläsen vanhan mummon tunnil " ja tuntihan siitä tuli istuttavaa. Seuraavana päivänä jälki-istunto olisi ja kysyin et onko muita tulossa sinne. Ensimmäistä kertaa jäin yksin jälki-istuntoon. Ajattelin että menisin sinne ensi viikolla mutta viimeisellä tunnilla joka oli äidinkieltä Liisa (meidän opettajamme) sanoi minulle että " Jää tähän luokkaan, jälkkä on tänään poikkeuksellisesti täällä."
Muut pääsivät viettämään viikonloppua ja minä 16-vuotias jannu jään istumaan jälkkään. Katselin n.35-vuotiaan Liisan persettä kun hän järjesteli hyllyjä. Tunsin kuinka kalu alkoi kasvaa housuissa. Hänellä oli kaunis,pyöreä peppu ja kauniit rinnat. Hän kääntyi ja pyysi minua apuun viemään turhat kirjat hyllystä varastoon. "Ei helvetti" oli ensimmäinen ajatus kun tajusin sen. Miksi juuri nyt kun kunnon stondis päällä. No, koitin peitellä stondista parhaani mukaan ja hain kirjat. "Seuraa mua varastolle niin saadaan kirjat oikeaan paikkaan" Liisa selosti. Hän avasi lukitun oven ja astuin sisälle. Hän kertoi minne laittaa kirjat ja huomasin hänen katsovan tiettyä kohtaa minussa jolloin punastuin. Silloin Liisa sanoi : Minäkös tuon aiheutin?" ja en saannut sanottua vastausta. "Eikai tässä muu auta kuin hoitaa se pois" Liisa sanoi ja lukitsi oven. Hän tuli eteeni ja avasi vyöni ja laski housuni ales. Tunsin hänen kylmät sormensa kalussani kun hän tarttui siihen ja alkoi vatkata sitä. Se tuntui aivan uskomattomalta. Hän otti kullin suuhunsa ja aloitta taidokkaan munan imemisin hän sai kokonaan 15cm pitkän kalun suuhunsa. Hänen kieli tuntui ihanalta terskaani vasten.Silloin sain sanotuksi että " Laukeen kohta", jolloin hän päästi kaluni ulos suustaan.
Hän sanoi "Kalle nyt sun vuoro hoidella mua" ja hän kävi suutelemaan mua ja vastasin siihen innokkaasti. Riisuimme toisemme ja hänen kauniit rinnat pulpahtivat esille.Hieroin hänen nännejään ja nuolin niitä. Hän käski minun nuolla hänen pilluaan joka valui kiimasta kosteana. Se oli ihanaa hän sanoi ja käski minun jatkaa. Pian sanoin " No voisinko panna sua kohta?" ja vastaus kuului nopeasti. Ja sehän oli kyllä! Hän kääntyi kontinleen ja käski minun alkaa panemaan häntä. Aloitin panemaan hänen pilluaan." Kuinka ihanalta se voikaan tuntua" mietin työnnellessän kaluani häneen. Hänellä oli kova homma olla tarpeeksi hiljaa kun jynssäsin häntä takaa päin. Ja yhtäkkiä tunsin kuinka lasti lähti liikkeelle ja samaa aikaa huomasimme että joku yritti avata ovea. Laukesin hänen sisään ja hän sai myös orkun.Sitten huomasin että oven lukko alkoi kääntymään ja kahva painui ales ja ovi alkoi aueta...
Eli tässä ois mun eka novelli (Joo on varmaan huono nopeesti tehty ja aika nopeesti etenee mut teen paremman myöhemmin) ja olis kiva saada kommentteja ja neuvoja jos joku niitä keksii.
Jälki-istunto
JarkkoZ
4
4126
Vastaukset
- 6999
uh sain vittu orgasmin ja näyttö on iha mällis
- cgyk
Iha hyvä ekaksi novelliksi, vielä ku sitä tarinan pituutta saa lisää ja enemmän tunteiden ja ympäristön kuvailua niin hyvä tulee.
- sexman3
hyvä oikein HYVÄ
- aevggty
jatkoa.. O.O
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856294
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271320
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849