Missä Kuopiossa kannattaisi käydä ottamassa Restylane-täytehoitoja?
Restylane
16+6
5578
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kauneushoitola Aidassa ainakin tekevät. Laadusta en tiedä. Mehiläisen plastiikkakirurgeista ainakin Stefan Dietz ja Tatu Tarkka. Tarkan asiakas olen itse ollut ( alaluomileikkaus) ja todella ihana ja sympaattinen lääkäri. Paljon kehuttu hyvästä esteettisestä silmästä . Kunhan olen toipunut tästä leikkauksesta , aion käydä hänellä täyteainetta laittamassa .
Onko täytehoitojen tie loputon tie? Koko ajan uutta ryppyä pukkaa ja niitä joutuu yksitellen täyttämään? Olen kokeillut lääkärin tekemää mikroneulausta koko kasvojen alueelle ja olen todella tyytyväinen tulokseen. Tämä ei tosin tapahtunut Kuopiossa. Aiemmin käytin Restylane-pistoksia, nyt olen mikroneulauksen puolestapuhuja. Ja tämä on varmaan tosi yksilöllinen juttu, mikä käy ja toimii kenellekin.
ÄLKÄÄÄ IKINÄ MENKÖ AIDAAN, kuopion huonoin palvelu ja huonoimmat hoidot, enkä IKINÄ pistoksia laitata kosmetologi/sairaanhoitajalla!!! Aina lääkäriin, kun mennään ihon alle olipa kyseessä mikä tahansa hoito.
Typerää koko homma. Hah. Eikö passaa vanheta normaalisti? Hahhahaahaaaa. Sääliks käy kun itteesä pitää hävetä niin että pitää myrkkyjä tunkee naama täyteen.
Sääliksi käy...? Jos on vara laittaa muutama satanen vuoteen hoitoihin ja näyttää terveeltä ja raikkaalta, niin keneltä se on pois? Sinultako?