Epämääräiset

Joita tämä palsta on täynnä ei koskaan tavoita kohdettaan. Kyllä on ujoa porukkaa, kun ei edes alkukirjaimia osta, uskalleta laittaa. Vai ala-asteikäisetkö tänne kirjoittavat ja mielikuvitusihmiset vastaavat?
3131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Alkukirjaimilla voi heittää vesilintua. Oikeasti.

Suurin osa ei haluakaan tulla tunnistetuksi, ja suurimman osan kaipuun kohde ei edes ole täällä tunnistamassa, vaikka toinen kuinka niitä kunnon tunnisteita heittelisi.

Äänestä

Minä laitoin, toivottavasti tavoittaa oikean..

Äänestä

Onko tämä etsintäkuulutuspalsta, häh?

Ei ole, vaan ajatuksien kaatopaikka. Asiat hoidetaan irl.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viestit... kirjoitti:

Joita tämä palsta on täynnä ei koskaan tavoita kohdettaan. Kyllä on ujoa porukkaa, kun ei edes alkukirjaimia osta, uskalleta laittaa. Vai ala-asteikäisetkö tänne kirjoittavat ja mielikuvitusihmiset vastaavat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu