ikä:14pituus:165paino:56kghiukset:kohtuu lyhyet vaaleen ruskee kihara hiuspehko joka on ihan vapaasti eli en säädä sitä millään tavallasilmät:harmaan vihreen sinisettyyli:käytän koulus jotai löysii farkkui ja huppareit. Aika tukeva rakenteinen eli ei mikää kukkakeppi vaan harteikas tyyppi. En meikkaa yhtään. Vapaa ajalla lökä-kollaritoon aika rento tyyppi. Ujo uusien ihmisten piirissä mut tuttujen kaa aika villi mut osaan olla myös ihan rauhallisesti. Vähän kaksmielisyyttä kavereitten seurassa:) rakastan luontoo ja musiikkia. Radio aina päällä kun oon kotona ja tykkään olla paljon ulkona ja metsässä. Harrastukset:haitari lenkkeily ulkona oleminen
Oon aika hyvä kouluss ka.9,3niin eli pojat kommemtteja mitä mieltä ootte?
PS. Oon pk-seudulta
Oon aika hyvä kouluss ka.9,3niin eli pojat kommemtteja mitä mieltä ootte?
PS. Oon pk-seudulta
Vastaukset 5
Vanhimmat
mä oon sitä mieltä ettet kertonut SINÄKÄÄN ITSESTÄSI juurikaan mitään. vain sen miltä näytät.
no lisää sitte
oon luotettava ja tykkään olla kavereiiten kaa. Puhun paljon mutta saattan olla joskus ihan hiljaa esim.jos oon vieraassa piireissä. Ajattelen melki kaikesta aina positiiviset puolet ja en oo pitkään vihanen.
Siinä jotai. Kysykää lisää.
Olet tosi nätti ja hyvä tyyppi!
Mä oon ihastunut meidän luokkalaiseen tyttöön.mä vilkuilen sitä aina tunneilla aina kun meidän katseet kohtaa mun vatsasta putoo pohja ja olo muuttuu tosi hyväks.en tiedä tykkääkse musta mut se vilkuilee mua aina välilä ja mä oon ihan maassa koska oon liian ujo puhuakseni sille ja katsoakseni sitä silmiin. :-[
hmm... onko tää joku juttu et haluut seuraa (lähetä vastaus gmail osotteeseen [email protected] epä virallinen osoite koska nimeäni en paljasta)