Ravi ja Myller

Miksi ette tee mitään Pohjois-Karjalan hyväksi vaikka teillä vaiktusvaltaa on ?
377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No kun tämä Suomi24 palsta on niin syrjäinen ettei kukaan eksy kuin vahingossa katselemaan muutaman purppasemista.

Äänestä

Mitä turhia kyselet. Ravi on sentään varapuhemies ja Myller oli europarlamentaarikko. Ei tuon tason päättäjiä jotkut Pohjois-Karjalan jaksa kiinnostaa.

Äänestä

kyllä ravin vanhemmat opettajina ollessaan,osasivat köyhän lapset kurittaa,nutta kerran sattui johtokunnan jäsenen,jota isäravi kolautti,meitähän köyhimpiä pieksettiin jokapäivä.oli punaisten vihaaja.köyhään aina kolahti.mutta rikasta kun kolautti,niin tuli potkut ,paikka oli pihlasmäenkoulu..enonkoski.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselijäccc kirjoitti:

Miksi ette tee mitään Pohjois-Karjalan hyväksi vaikka teillä vaiktusvaltaa on ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu