Lada1200L

Hei.Mulla on 1200L(nappis) ja olen yrittäny löytää osia,kuten esim.kromi puskureita eteen ja taakse.Sekä pantteri-,tiikeri-tai seeprapäällisiä.Sekä ihan muiden kiusaksi mersun merkkiä keulaan(mummotähtäintä).Onko tietoo mistä kyseisiä juttuja löytyis?
1206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Virosta tai Venäjältä saa halvalla. Esim. Vironristeilyllä voi käydä ostamassa tai tilaamassa. Venäjällä tarvitsee melkeimpä venäjänkielitaitoisen tutun tai hyvän sanakirjan. Riippuu myyjästä haluaako ymmärtää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ladatar79 kirjoitti:

Hei.Mulla on 1200L(nappis) ja olen yrittäny löytää osia,kuten esim.kromi puskureita eteen ja taakse.Sekä pantteri-,tiikeri-tai seeprapäällisiä.Sekä ihan muiden kiusaksi mersun merkkiä keulaan(mummotähtäintä).Onko tietoo mistä kyseisiä juttuja löytyis?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu