Olisitkohan?

Halunnut kanssani perheen? Mitkäköhän olivat syvimmät ja salaisimmat haaveesi? Ajatuksesi, joita hellit aamuyöstä kun sydän oli liian levoton nukkua? Mietitkö lapsille nimiä? Ajattelitko kotia, jonka rakentaisimme? Minä ajattelin.
3301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olisit kysynyt silloin tai kysy nyt.
Vastauksen saa kysymällä ja tyhjän saa pyytämättä.

Haluatko oikeasti tietää vai et?
Jos tämä oli vain itsetutkiskelua niin älä kysy sit oikeasti.

Äänestä

Kaikkea sitä tuli mietittyä. Turhaa sitä tänne mitään laitella on.

Äänestä

sinullakin lienee tuo PE-merkintä( parasta ennen ) jo expireeraantunut. Ja sama minullakin. Ejakulaatiossa tulee minulla enää lämmintä höyryä ja surkea tippa jotain keltaista töhnää

:-\

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen miettii kirjoitti:

Halunnut kanssani perheen? Mitkäköhän olivat syvimmät ja salaisimmat haaveesi? Ajatuksesi, joita hellit aamuyöstä kun sydän oli liian levoton nukkua? Mietitkö lapsille nimiä? Ajattelitko kotia, jonka rakentaisimme? Minä ajattelin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu