Missä on se Arton superkaunis ja hedelmällinen nuori kihlattu? Miten se viittii kattella, kun 30v vanhempi poikaystävä juoksee eksänsä perässä ja vieläpä pussailee tätä julkisella paikalla?
Missä on Arton nuori kihlattu?
missä on?
8205
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Pusu oli lehdistöä varten ja Arto maksettiin isot rahat siitä että pussaa emakko kuin karjanäyttelyssä ikään.
Täällä
http://ihatescandals.blogspot.fi/
haha, ei en todellakaan ole Arton kihlattu ja toisekseen Arto ei ole kihloissa sormus joka sormessa kiiltää on Arton ja Tuksukan kihlasormus jonka seiska kustansi.
Siis mitä järkee! onks noit muija ihan tööt? Miten viittii kattella tommoista äijää, jonka tarkoitus on vaan saada eksä mustasukkaiseks tai flirttailla kaikille mahdollisille naisille, jotka vähänkin vilkaisee? Onks noi muka kihlattujen elämää?
Onks toi joku lukiolainen kun se kemiaa opiskelee? tuskin missään lääkiksessäkään, kun teksti ei ole mitään "korkeakoulu tasoa". Joku 17-18v tyttö.
Huoh. No makunsa kullakin.... Kalja näyttää maistuvan, ilman glamouriakin.
En ole 17-18 vuotias ja kalja ei maistu yhtään sen enempää kuin sullekkaan.
niin no voihan aikuislukiossa olla vaikka 100 vuotiaana.
Mutta en kyllä tajua noita glamourisia suhdekiemuroita... Itse en ainakaan tykkäis, että kihlattu juoksee eksän perässä ja tekee tästä pilkkalauluja, mutta jos joku kaipaa vähän villimpää suhdetta, niin ei kai siinä mitään...?
Mutta jos inhoo skandaaleja, niin miksi hakeutua niihin? Tuskin elämä Arton ja Tuksun välissä kovin rauhallista ja skandaalitonta on. Ellei sit yritä tosissaan kouluttaa Artsista kunnon ukkoa, ilman Tuksu menneisyyttä :D
Oikein tosielämä Kauniit ja Rohkeat xD
Siis laittoiko Artsi vanhan kihlasormuksensa sormeen ja sanoi menneensä kihloihin jonkun Heidin kanssa? Oikeesti?
Heidi kuule katto Porojen määrää Artsin porotokossa ja tiesi sen ja poskettoman kielitouhun, mitä Artsi antaa...