Ei enää tekosyitä-ei ole esteitä

ja saat rakkauteni mies. Huolitkos nyt kuuman, aidon ja hupsun amatsonin? ; ) tämä palsta on aivan liian kitkerän katkeran kuiva..päinvastainen kuin minä. S' on moi!
19343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Joo, huolin. Kiitti sulle, amatsoni!

Äänestä

Ai niin, minäkin rakastan sinua! Juuh, totta helvetissä.

Äänestä

Rakkaus on hellä ja säälivä, mutta kuolemaakin väkevämpi.

Äänestä

Olen aina tahtonut oman Xenan.. ;)

Äänestä
  • Missäs olet Xenan nähnyt, MIkä jottei?

    Äänestä

Kuta anhemmaksi tulee, sitä viisaammaksi naisen sydän muuttuu. Anteeksi annon taito, itsensä kehittäminen ihmisenä jumalalliseksi ja kiitollisuus kaikesta, myös vastoinkäymisistä ovat avaimet onnelliseen elämään. Rakkaus ei katoa, eikä sitä pidä verhota. Sen kuuluu näkyä kaikessa toiminnassasi joka päivä. Nyt puff pois.

Äänestä

S-nainen ottaa yhteyttä irl:nä niin katsotaan mihinkä päädytään. ;)

Hupsu amatsoni on kyllä mieleen ja sinä tiedät sen. Ihmettelen vain että miksi et ole yhteyttä ottanut kun yhteystiedot sinulla on? :)

Äänestä
  • Johtuisko siitä että se ei ole S-nainen !?

    Äänestä

  • tarkista tietosi kirjoitti:

    Johtuisko siitä että se ei ole S-nainen !?

    Noh kukas sitten?

    Ei oo havaintoa että kukas vois olla.

    Äänestä

  • voi tyhmäkin päätellä mitä ajat takaa. Järkyttävää mustamaalausta, kai tajuat ettei tuosta ole mitään apua? :D

    Taidat olla todella pahasti yksipuolisesti ihastunut, ja joku toinen tullut apajille.. ;)

    Äänestä

partneriksesi kuuma amazon-nainen. Pyöräytetään itsemme onnellisiksi ja eletään viisaasti loppuelämämme.

Äänestä

tietysti huolin sinut ihanaiseni ja hupsujahan ollaan molemmat! :D

Äänestä

Olen ajatellut..numero on mielessä ylhäällä. Nyt iltaa istumaan.

Äänestä

se minunkin mielessäni, että olisikohan nyt sen aika :D sinulla menoja?

Äänestä
  • Naisten ilta. Kilttihän minä olen. Yks uljas sydämessä ja se tekee mut hupsuksi. ; )

    Äänestä

Naimisiin!

Äänestä

juu mennään mennään beibi, heti kun ehditään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rakastan sinua kirjoitti:

ja saat rakkauteni mies. Huolitkos nyt kuuman, aidon ja hupsun amatsonin? ; ) tämä palsta on aivan liian kitkerän katkeran kuiva..päinvastainen kuin minä. S' on moi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu