Mutta Skodistilla myssy visusti korvilla..
Ei tarvitse hävetäkkään..
Ei tarvitse hävetäkkään..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Voi v*ttu näitä trolleja!
Uudella Skeida taavilla tulee tuskanhiki kurvisella tiellä eikä kylymästä ole tietoakaan. Nääs se testeissäkin todettu löysä ohjaus!
Aloittaja ja seuraava vastaaja sama kaveri. Toi Oulun seutuvilta oleva murre kavaltaa helposti nää yksinkertaiset ihmiset.
Ei muuten ole. Mutta tuo sinun seutuvilta kertoo Kyröskosken Pärskeen taustastasi (KyrPä).
Tosin mikään k y r v ä n jatke ole
korkeintaan homoja..
Ootkos ylpeä tuosta kommentistasi?
saanu taas viime yönä jäykkää lihaa anuksees..
on tyypillinen harhainen Skodahomo, kuvittelee ajavansa premiumilla kun rahaa laatuautoon ei ole.
Vähään samaan tapaan kuin Johanna Tukiainen kuvittelee olevansa hoikka kaunotar vaikka on oikeasti ryhävalas.
..
Ei hätää, lakki on visusti korvilla
Mikälie wannabe mersu/bmw/volvo hinkuja joka ajelee tojolla :)
Tuo nyt ei ollut uutinen että olet vitun lapsi, tyypillinen äpärä-amis-skodisti
Skodisti on usein myös homo
Ilmankos viihdyt Skoda-palstalla.
Tottakai, me kaikki skodistit olemme homoja..
miten toi seksuaalinen poikkeavuus liittyy noin niinku ylipäänsä autoiluun?
No sitä juuri ollaan porukalla ihmetelty että miksi kaikki skodistit ovat homoja
Tuo "Vitun lapsi" tuossa ainakin paljasti millä sivuilla itse meuhkaa, kun noita automerkkejä luetteli.
Taitaa tällä osiolla käydä aika monen merkin edustajaa keskustelemassa, on se skoda niin vanhahtava eikä sitä arvosta kuin höyrypäät jotka kuuluvat skoda-lahkoon.
Itse en omista autoa mutta näitä on kiva lukea.
Haa nyt on tutkija metsässä, jos luettelee automerkkejä, ei se tarkoita että joku niillä palstoilla kävisi pläjäyttelemässä. Tuntuu että tänne Skoda -palstalle ovat pesiytyneet suurimmat epäsosiaaliset, itseään täynnä olevat audi/mersu/bmw/volvo inkarnaatiot.
Kyllä näin on jämpti.
Kyä ne on kaltaisesi skodahomot jokka ottaa pataan niin maantiellä kuin elämässä yleensä