etkö tiennyt

älä pelottele
16351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

ööööö???

Äänestä

Ei mitään.

Äänestä

kun alotit

Äänestä

enkä

Äänestä

pelottele millä?

Äänestä

en..

Äänestä

kyllä sä voit vähän kertoa

Äänestä

en mä voi

Äänestä

paras ketju ikinä! :D
tässä tiivistyy koko palstan olemus...

Äänestä
  • :D tää oli hauska!

    Äänestä

  • hahahhaa eikö vaa

    Äänestä

oon todella hauska..

Äänestä
  • ...niin oot :)

    Äänestä

  • usot sie...uso pois kirjoitti:

    ...niin oot :)

    ..aika moka ku muuta uskoo.

    Äänestä

  • usot sie...uso pois kirjoitti:

    ...niin oot :)

    kai niille on taivaalta kuu haettava..

    Äänestä

hyvien tyyppien seurassa ..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei saa kirjoitti:

älä pelottele

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu