Älä kirjoita minulle, älä ikävöi minua, älä edes ajattele. Muista se mitä sanoin. Et tule koskaan minuun koskemaan, kun olet mennyt ja tehnyt sen, mitä olet tehnyt. Tee itsesi onnelliseksi omalla tavallasi.
Älä. Älä enää. P@ne ketä haluat. Unohda minut. En tule sinua näkemään. En niin kauan kuin se koskee. Vasta sitten. Ymmärrätkö. Ei koskaan enää. Unohda. Vain sitä toivon.
Älä. Älä enää. P@ne ketä haluat. Unohda minut. En tule sinua näkemään. En niin kauan kuin se koskee. Vasta sitten. Ymmärrätkö. Ei koskaan enää. Unohda. Vain sitä toivon.
Vastaukset 19
Vanhimmat
kun olet mennyt ja tehnyt sen mitä olet tehnyt?
Hän tietää. Hän tietää tasan tarkkaan, mitä tarkoitan. Ei koskaan enää.
taas se alkoi...
Niin kauan kuin tunnen että kaipaat minua. Muistan sinut. Ja minä haluan että unohdat. Meitä ei voi tulla missään muodossa koskaan tämän jälkeen, joten mitä pikemmin unohdat sen parempi. Tsekkaat meilin, turhaa. Unohda.
onko tää n>m?
Ei koskaan enää. Oksettaa pelkkä ajatuskin.
Meneekö tää miehelle vai naiselle??
Miehelle menee. Ei kenellekään, johon olisin ollut yhteydessä viimeisen kolmen päivän kuluessa. Minä olen sen sanani pitänyt. Sen viimeisen. Ja pidän vastakin. Ei ikävöidä enää.
enemmän kuullostaa, kannattaisiko puhua kohteesi kanssa?
Raivolla saattaa olla joskus sellaiset vaikutukset. Ikävä puetaan raivoon.
"En tule sinua näkemään. En niin kauan kuin se koskee. Vasta sitten. Ymmärrätkö. Ei koskaan enää. "
Vasta sitten? Ei koskaan enää? Siis kumminko??
Tää on taas jotain sekoSatun höpinöitä.. Se ämmä kaipailee jotain Petri miestä jolla on oma elämä muualla.. Tää on just huomionhakua ja yyhyhyyy vedän ranteet auki..
tarttu syöttiin. Ei ketään voi käskeä panemaan. Onhan aloittajakin toitottanut rakkauden perään monet kerrat tällä palstalla. Olit oikeessa, rakkaus miehen tiellä pitää! En älynnyt, höpsö minä. Jos tunnet minut niin tunne rakkauteni, siksi pyörit mielessäni ja jos olet oikea älä pelkää sitä. Olet niin söpöööööö. Paaaljon pusuja sua jatkuvasti ajattelevalta mieheltä!
Olen mies eli et voi olla hän.
Kaipaako mies miestä tässä?
En ikävöisi yhtään.
Ihan sama.
EVVK.
Nyt on sit kaksi ap.tä joista toinen kirjoittaa miehelle ja toinen on itse mies? Vai kaipaako siis mies miestä?
Voisin omia tän ihan vain vihan suhteen, mutta kirjoittaja vaikuttaa naiselta...
ai kuka nyt on pannu ja ketä..?