Matti Inhan uusin kolumni

Johtaja

Ketä kiinnostaa?

Inhan ja kaikkien muidenkin ketä täällä kaksi kuukautta sitten siteerattiin, niiden kaikkien ennustukset meni täysin päin persettä. Onneksi itseäni ei paljon tuommoiset höpinät hetkauttaneet, sääli niitä kehen höpinät mahdollisesti vaikuttivat.

5

3443

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pankinjohtaja

      Asiantuntijathan antoivat ties kuinka monta tuhatta lausuntoa jotka kaikki linkitettiin tänne. Muistatteko vielä kuukauden-kahden takaista aikaa jolloin joka toinen viesti oli linkitys Hypon, Vattin, Jonkun_pankkiryhmän, Tiesminkä uutisiin ja analyyseihin. Hävettävää ammattitaidon puutetta, lammasmaisesti kaikki toistivat kavereidensa puheita. Määä.

      Mua otti päähän se yletön linkittäminen silloin ja mua ottaa yhä päähän monet asiat. Ale -60% syksyllä.

    • Valtionpankin johtaja

      Vielä semmoinen muistelo, että huomasitteko kuinka kaikki näitä turhanpäiväisiä lausuntoja tänne linkittäneet olivat nimimerkiltään joko Johtajia, Pankinjohtajia tai muita vastaavia pomoja. Hienoa. Idiootit.

    • Odottaja

      Odottajia piisaa :)

      • Friikki

        Heh,heh. ...aako kun et yrityksistäsi huolimatta saanut tähänkään enempää palautetta ?Jokainen asiaan vähänkään perehtynyt tietää miten noita kävijä lukuja voi itse rustnata . Eikö sulla ole kavereita joiden kanssa voisit viettää aikaa?


    • Martti Vinha

      On se, että ostajat odottelevat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      62
      2099
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      4
      1756
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      231
      1222
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      900
    5. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      20
      832
    6. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      57
      826
    7. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      100
      713
    8. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      38
      678
    9. Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun

      mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?
      Sinkut
      92
      659
    10. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      18
      656
    Aihe