Tekee mieli päivittäin runkata taukoa pystyy pitämään max3 päivää välillä tulee runkattua ueasti päivässä varsinkin illalla juuri ennen nukkumaan menoa.. normaaliako?
Olenko koukussa runkkaamiseen?
7
682
Vastaukset
- Kalut kuntoon!!!
Tosi normaalia. Mitä enemmän vedät käteesi ja pidät kalusi aktiivisena, sitä paremmin itse voit. Useasti toistuva siemensyöksy pitää kalun miehisessä kunnossa.
- Normaalia on
Kuulostaa ihan normaalilta, olen sinua varmasti paljon vanhempi mies ja minä runkkan myös useasti päivässä. Varsinkin töissä kun ammattini puolesta joudun työskentelemään, nais valtaisella alalla.
- Koukutusta
Miten niin koukussa ?
http://xhamster.com/movies/1025222/jerking_little_cock.html?embed=view - koht.60
Minun tulee kans runkattua päivittäin enkä ole haittoja havinnut,parmmin kestää vaimon kanssa ei ripsahda kintuille mälli.Housut kintuissa nytkin.
- Paitsi runkkaamiseen
En ole koukussa mihinkään.
http://xhamster.com/movies/1252185/wank_and_cum....no_face34.html?embed=view - kovana3
Sama homma täällä, jokapäivä tekee mieli runkata,, vaikka olenkin ukm ja haluava vaimo, niin siltä hyvänolon tunteelta ei voi välttyä minkä runkatesa saa
Ihan ok, kolme päivää kuullostaa pitkältä väliltä :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata1343596Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois752346Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f2592235- 1412000
Olen miettinyt pitkään miksi hän ei uskalla
Hän kyllä yrittää tiedän sen ja olen yrittänyt olla helposti lähestyttävä ystävällinen lempeä jne. mutta silti hän yhä v691562- 1011470
- 611333
Juhannusterveiset kaivatulle
Onko teillä yhteisiä juhannuksia vietettynä ja millaista juhannusta viettäisit kaivattusi kanssa juhannuksena 2025? 🌻931317- 611290
- 721172