Naisen pömppis

Pömppis

Onko kauniimpaa näkyä kuin naisella piukka pusero taikka mekko päällä ja sen puristuksissa pömpöttävä vatsa?

Nautin suunnattomasti siitä kun saan asettaa naisen eteeni selälleen ruokapöydälle, nosta hänen säärensä olkapäilleni ja katsella miten hänen vatsansa hyllyy silmieni edessä työntöjeni tahdissa.

Muilla samanlaisia mieltymyksiä?

Naisten oma mielipide pömppiksestä?

11

1493

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • maukkaat pakarat

      kyllä miellyttää

      • Hyi että

        Ette voi olla tosissanne. Ite normaalipainoinen, mutta pömppis. Kunnon makkara kolmen lapsen jälkeen. Ällöä ja noloa se on. Onnex saa ees vedettyä vatsan sisään että näyttää pieneltä paita päällä.


      • kiiluvat silmät
        Hyi että kirjoitti:

        Ette voi olla tosissanne. Ite normaalipainoinen, mutta pömppis. Kunnon makkara kolmen lapsen jälkeen. Ällöä ja noloa se on. Onnex saa ees vedettyä vatsan sisään että näyttää pieneltä paita päällä.

        Ei siinä mitään noloa ole, kyllä naisella saa pikku pomppö olla. Minusta se on vähintäänkin hellyttävä (nyt et kyllä suutu) ja melkoisen kiihottavakin.


    • Olen aina pitänyt naisen pyöreää pömppistä todella seksikkäänä, kauniina ja on todella ihana katsoa kuinka pömppis pomppii kireiden vaatteiden alla.

      Haluaisin hyväillä naisen pehmeää, pyöreää ja seksikästä pömppistä. Valitettavasti en ole saanut tilaisuutta.

      Älkää hävetkö naiset pömppiksiänne, on olemassa miehiä joiden mielestä se on todella kaunis, kiihottavs ja seksikäs.

    • Miesurheilija

      Normaali saa olla ja mulla ei ole mitään lihaviakaan vastaan, vaikka urheilijana en lihavia naisia "katsokkaan"!

      Mutta, kyllä odottavan eli raskaana olevan naisen vatsa on TODELLA seksikäs!

      • Anonyymi

        Delaa plösö


    • phlvr

      Naisen pömppis tai raskaana olevan naisen vatsa on tosi kiihottava, varsinkin kun se on verhottu sukkiksiin!!

      • Anonyymi

        Painu sirkukseen pelle


    • Oi ihanaa

      Pömppis on jotain todella seksikästä!

    • Anonyymi

      Vaimon pömppis on ihan samalla tavalla seksikäs kuin rinnatkin. Sanoo aina, että rinnat ovat arat eikä tisua saa kuin joskus minuutin tai pari mutta pömppiksestä saa nauttiskella vaikka tunnin.

      Sitten naisille tieodoksi, että rinnat muuttuvat helposti semmoisiksi tyhjiksi kintaiksi jos sitä pömpistä kovin yrittää laihduttaa. Eli kannattaa sen verran ainakin huolehtia siitä pömppistä, että säilyy ne rinnatkin.

      • Anonyymi

        Näin kertoo itse virtahepo


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä miehet ovat 40-50v naisista?

      Rehellisesti. Mitä ajattelet kun naiselle tulee ikäää
      Ikävä
      150
      1022
    2. Palstamiittinkiä taas ajattelen

      Niin.. oli tuossa elokuussa Randen kanssa juttua palstamiitistä ensi kesälle. Ajatuksena oli miitti Jyväskylässä, joka
      Sinkut
      176
      707
    3. Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin

      Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s
      Ikävä
      28
      553
    4. Mitä haluaisit minusta mies

      Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm
      Ikävä
      36
      497
    5. Kyllä siinä oli jotain enemmän

      vaikka moni asia meni pieleen ja mutkille. Oli sähköä välillämme ja siis sinäkin olit kiinnostunut. Mutta kun ne esteet,
      Ikävä
      11
      452
    6. Työttömille tulossa pakollinen ilmaistyö sanoo kokoomusministeri

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/078a91b0-4bdf-4a7b-9c3b-f3cf2bdd3dae Kokoomus, persut ja kepu laittavat työttömät
      Maailman menoa
      332
      445
    7. Mikä on ollut

      Paras kuva kaivatustasi?
      Ikävä
      28
      442
    8. Selvitetään tämä meidän välinen juttu

      Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte
      Ikävä
      19
      436
    9. Voi, voi herttinen nainen

      Kun olet ollut niin..... Tyly ja kylmä. Eikö
      Ikävä
      16
      427
    10. Komulan mylly

      Tuli vastaan tietoa, että Komulan myllyä korjataan. Hyvä niin. Mutta kuka tuon myllyn nykyisin omistaa, kuka huolehtii s
      Hyrynsalmi
      13
      412
    Aihe