Trampoliiniä ostamassa.

allu-poju

Olen ostamassa Berg champion trampoliiniä www.ykköstukku.fi nimisestä paikasta ja haluaisin tietää, että onko se hyvä paikka ostaa ja toivoisin mielipiteitä myös trampoliinistä.

2

1949

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Latyy

      Aikaa viestistäsi on jo kulunut, mutta vastaan silti.
      Ykköstukku ja trampoliini on kaksijakoinen kokemus. Itse tuote eli tramppa - juuri tuo Berg Champion, on aivan loistava ,mutta kaikki muu yhtiössä tuntuu onnahtelevan.. Lupaukset toimitusajasta - joka oli loppujen lopuksi 2kk eli kesä jo melkein meni - petettiin meillä kolmeen kertaan eikä sitten lopuksikaan kun toimitus toteutui, ei kuljetusliike luvatusti soittanut etukäteen ja naapuri joutui kuittaamaan lähetyksen. Onneksi oli kotona.... Asiakaspalvelu kyllä oli koko ajan ystävällistä ja kovasti pahoittelevaa, mutta ei se oikein riitä kun ei homma vaan toimi. Tuotteet ovat aika kalliita, joten olettaisi että myös palvelu vastaisi hintaa. Nytt odottelemme edelleenkin suojaverkkoa, jonka tilaus ei puhelimitse onnistunut, ja kun netin kautta onnistui, tuotteen piti olla varastotuote mutta on tehnyt matkaa jo kolme viikkoa. EN SUOSITTELE YKKÖSTUKKUA KENELLEKÄÄN - BERG tramppaa kyllä, mutta se kannattaa hankkia jotain muuta kautta. Miten mikään yritys voi tämän päivän kilpailutilanteessa toimia näin luokattomasti?

      • Tyytyväinen

        Kyllä tuo Latyy taitaa olla ainut asiakas joka on saanut huonoa palvelua kyseisestä liikeestä.Olemme tilaneet Ykköstukulta jo 3 kertaa heidä myymiään tuotteita ja aina on mennyt niin kuin on sovittu. Olisikohan ollut vikaa tällä kertaa myös asiakkaassa?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      146
      6130
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      25
      3736
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      128
      2931
    4. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      49
      2620
    5. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      41
      2560
    6. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      26
      2026
    7. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      269
      1924
    8. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      51
      1858
    9. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      34
      1633
    10. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1620
    Aihe