Käyrä penis tuo paremman orgasmin?

Käppyrä

Olen keski-ikäinen mies ja omistan keskipituisen ylöspäin vahvasti käyrän peniksen, siis erektiossa. Seksikokemuksia mulla on yli sadan eri naisten kanssa. Useimmat ovat saaneet tai ainakin tuntuvat saaneen tärisyttävät orkut kanssani. Auttaako kokemuksenne mukaan käyrä penis keskimäärin saavuttamaan naisella orkut ja paremmat orkut kuin suora jorma? Ilmeisesti käyrällä työstää kuitenkin paremmin naisen G-pistettä ja helpottaa vaginaorgasmin saavuttamiseen. Clittaorgasmiin on sitten muita apukeinoja toki ja koolla ei taida tuhansien aiheen keskusteluketjujen perusteella olla suurta vaikutusta.

7

2421

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uskon näin

      Jep, olen saanut käyrää, suht paksua. En saanut orkkua, kun mies tuli tiukasta tavarasta liian nopeasti, mutta tuntui tosiaan paremmalta kuin keskivertokäyrät. Keski-ikäisiä myös oltiin. Toivottavasti tulee vielä samalainen vastaan..

      • uskon näin

        tarkoitin tietysti...kuin keskivertoSUORAT...käppyrästä meni vähän sanat sekasin


    • vieno4

      kyllä käyrä ehdottomasti on parempi. nelikymppinen monta kokenut nykyisin rouva.

    • N-40v. Narttu

      Käyrä kyrpä on ehdottomasti paras!!!
      Minulle tuottaa kipua suora elin. Kun on päässyt käyrän makuun, ei suora enää tunnu hyvälle.
      Suuseksissä käyrän saa uppoamaan uskomattoman syvälle.

    • Riippuu naisesta

      Takaapäin naidessa tuollanen yläkäyrä kulli ei sitten tunnukaan miltään. Vatkaa vain emättimen ja peräsuolen välisiä kalvoja. Lähetyssaarnaajassa se kyllä toimii. Mutta ei kiitos minulta, sillä kiihotun eniten takaapäin panossa. Siinä tuntuu parhaalta alaspäin käyrä.

      Parhaat orkut sain kyllä exän suorasta, melko lyhyestä ja paksuhkosta kullista. Mutta hänellä olikin valtavan laaja terska, oikea nuija. Se aina pikkasen nykytti juurta myöten, jolloin häpykumpu anto painetta glittaan, ja sitten nykäisi pari kertaa nopsaan lähes ulos. Taju meinaa lähteä joka kerta kun terskan reuna hieroi g pisteen nystyröitä. Huh huh, pelkkä muistelu saa öikkarit märäksi. Harmi, että tyyppi oli muuten täys retku. Kaikki naiset sitä jahtasi eikä se osannu sanoa ei vaan jyysti kaikkia halukkaita.

    • g pistää

      Ilmankos jumppatunnilta tullut noin 23 vee mimmi osti ihan sairaan käyrän kurkun valtsusta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä

      Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh
      Maailman menoa
      80
      4196
    2. Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?

      Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli
      Sinkut
      89
      3431
    3. Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt

      Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit
      Maailman menoa
      120
      3251
    4. Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?

      Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.
      Maailman menoa
      86
      3194
    5. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      101
      3062
    6. Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä

      Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi
      Kaste
      41
      2704
    7. Seksuaalinen ahdistelu, naisten vähättely ja törkeä käytös naisia kohtaan kukkii rakennustyömailla

      Tällainen lienee ihan tavallisista kaikilla "äijävaltaisilla" työpaikoilla. Kaikki miesvaltaiset alat eivät ole toksise
      Maailman menoa
      273
      2673
    8. Kerro minulle

      Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö
      Ikävä
      83
      2502
    9. Miten Yxäri iskettiin?

      Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j
      Sinkut
      218
      2474
    10. Rakkaalle J miehelle.

      Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.
      Ikävä
      95
      2408
    Aihe