Käyrä penis tuo paremman orgasmin?

Käppyrä

Olen keski-ikäinen mies ja omistan keskipituisen ylöspäin vahvasti käyrän peniksen, siis erektiossa. Seksikokemuksia mulla on yli sadan eri naisten kanssa. Useimmat ovat saaneet tai ainakin tuntuvat saaneen tärisyttävät orkut kanssani. Auttaako kokemuksenne mukaan käyrä penis keskimäärin saavuttamaan naisella orkut ja paremmat orkut kuin suora jorma? Ilmeisesti käyrällä työstää kuitenkin paremmin naisen G-pistettä ja helpottaa vaginaorgasmin saavuttamiseen. Clittaorgasmiin on sitten muita apukeinoja toki ja koolla ei taida tuhansien aiheen keskusteluketjujen perusteella olla suurta vaikutusta.

7

2419

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uskon näin

      Jep, olen saanut käyrää, suht paksua. En saanut orkkua, kun mies tuli tiukasta tavarasta liian nopeasti, mutta tuntui tosiaan paremmalta kuin keskivertokäyrät. Keski-ikäisiä myös oltiin. Toivottavasti tulee vielä samalainen vastaan..

      • uskon näin

        tarkoitin tietysti...kuin keskivertoSUORAT...käppyrästä meni vähän sanat sekasin


    • vieno4

      kyllä käyrä ehdottomasti on parempi. nelikymppinen monta kokenut nykyisin rouva.

    • N-40v. Narttu

      Käyrä kyrpä on ehdottomasti paras!!!
      Minulle tuottaa kipua suora elin. Kun on päässyt käyrän makuun, ei suora enää tunnu hyvälle.
      Suuseksissä käyrän saa uppoamaan uskomattoman syvälle.

    • Riippuu naisesta

      Takaapäin naidessa tuollanen yläkäyrä kulli ei sitten tunnukaan miltään. Vatkaa vain emättimen ja peräsuolen välisiä kalvoja. Lähetyssaarnaajassa se kyllä toimii. Mutta ei kiitos minulta, sillä kiihotun eniten takaapäin panossa. Siinä tuntuu parhaalta alaspäin käyrä.

      Parhaat orkut sain kyllä exän suorasta, melko lyhyestä ja paksuhkosta kullista. Mutta hänellä olikin valtavan laaja terska, oikea nuija. Se aina pikkasen nykytti juurta myöten, jolloin häpykumpu anto painetta glittaan, ja sitten nykäisi pari kertaa nopsaan lähes ulos. Taju meinaa lähteä joka kerta kun terskan reuna hieroi g pisteen nystyröitä. Huh huh, pelkkä muistelu saa öikkarit märäksi. Harmi, että tyyppi oli muuten täys retku. Kaikki naiset sitä jahtasi eikä se osannu sanoa ei vaan jyysti kaikkia halukkaita.

    • g pistää

      Ilmankos jumppatunnilta tullut noin 23 vee mimmi osti ihan sairaan käyrän kurkun valtsusta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä

      Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh
      Maailman menoa
      19
      2028
    2. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      35
      1693
    3. Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?

      Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli
      Sinkut
      56
      1393
    4. 41000 kavallettu rahaa

      uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.
      Pyhäjärvi
      47
      1317
    5. Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt

      Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit
      Maailman menoa
      28
      1298
    6. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1275
    7. Tuleeko tästä

      Enää mitään. Voiko mitään enää korjata?
      Ikävä
      111
      1273
    8. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      85
      1144
    9. Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä

      Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi
      Kaste
      41
      1044
    10. Fantasioista

      Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai
      Sinkut
      127
      1025
    Aihe