800mhz prossu joka voi hetkeksi, noin alle minuutiksi kellottua 1.3ghz..
4G tuki edelleen rautana vajavainen.
4G tuki edelleen rautana vajavainen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Milloinkahan androidista saataisiin edes puolet tuosta nopeudesta hyötykäyttöön, kuten vaikka audiolatenssinkorjaukseen?
HUOM iphone palsta älä sotke androidia tänne jos applesta puhutaan
Vihaajat vihaa :D
On muitakin malleja
Eeh. No mites tästä sitten jatketaan? Ok. Apukka on huono. Mutta verrattuna mihin? Ai niin. Eihän sitä saa verrata, ku tää on iponepalsta, ja muista ei saa täällä puhua. Terveppähei juu. Niin on... :)
No ei ole mikään iphone palsta ollut pitkään aikaan kuten näet lukemalla aikaisempiakin viestejä.
Pakkohan sitä johonkin on verrata jos vertailua tehdään.
Alkaa vaan olemaan niin ettei vertailukohtaa löydy, joudutaan kaivelemaan Samsusi malli 2, siinä vertailukohtaa.
Muut menee niin kovaa, että omena putos puusta ja myöskin kärrystä johon pudonnut omena kerättiin.
No miks te muiden omistajat sitä täällä toitotatte? Menkää menojanne ja jättäkää meidät tänne tyytyväisyyteen. Vai ooksä muovikuoripuhelinkauppias, joka tarvii asiakkaita, joilla on rahhoo?
iponet on täysin paskoja
Noniin. Onko nyt hyvä mieli? No hyvä. Sit eikun sinne omalle palstalle hop hop asiasi tuli selväksi. :)
Avaus on totta!
Normaalisti viitonenkin jyskyttää 734mhz kellotaajuudella!
On mitattu!
Apple kusettaa,,,,