Vihreän auton kuljettaja

Tuu jo tänne sieltä. Tahtoo nähä sut! Oletkohan töissäkään?
5114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Saisiko lisää tuntomerkkejä? Nainen vai mies ja mistäpäin? Kuljettaako työkseen tätä autoa?

Äänestä
  • taida tarvita työssään autoa. Vihreän auton omistajalle menee. Miehelle.

    Äänestä

  • Eipä se kirjoitti:

    taida tarvita työssään autoa. Vihreän auton omistajalle menee. Miehelle.

    Suomessa aika monta vihreää autoa.. :) Eikö tosiaan saa enempää tuntomerkkejä?

    Äänestä

  • AudiA6 kirjoitti:

    Suomessa aika monta vihreää autoa.. :) Eikö tosiaan saa enempää tuntomerkkejä?

    kuinkakohana tarkasti sitä täällä uskaltais kertoa ;) No, rekisterinumerosta löytyy muistaakseni ainakin kolmonen.

    Äänestä

Kukahan mahtaa kaivata.Laita tuntomerkkejä itsestäs niin tulen pikapuolin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kateissa tänäänkin kirjoitti:

Tuu jo tänne sieltä. Tahtoo nähä sut! Oletkohan töissäkään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu