Ennustajat voivat vastata jos haluavat :)
1: jos olette kaupassa tms. Saatteko joistain ihmisistä jonkin näyn? Menneestä tai tulevasta esim?
2: millaiseen kysymys muotoon haluaisitte kysymyksen että siitä saisi parhaan mahdollisen näyn? Ja kysymyksessä nämä keskustelu palstan kysymykset.
3: miksi joihinkin kysymyksiin ette vastaa ollenkaan?
4: millaisena ennustaja näkee jonkin tietyn ihmisen energian tai auran? Jonain värinä vai?
5: voiko jotain tiettyä ihmistä katsomalla tietää onko tämä ns. Paha?
ennustajille pieni gallup
3
77
Vastaukset
- lisäkysymys
miksi joillekkin halutaan vastata vain privaatisti eli maksusta?
Hei
1: jos olette kaupassa tms. Saatteko joistain ihmisistä jonkin näyn? Menneestä tai tulevasta esim?
- kyllä, se voi olla mistä ajasta tahansa. vahvimmin koen ihmisen auran ja energian. näen hänen värinsä ja energiansa. sen vuoksi en esim. mene istumaan jonkun huonon värisen ihmisen viereen - ja päinvastoin.
2: millaiseen kysymys muotoon haluaisitte kysymyksen että siitä saisi parhaan mahdollisen näyn? Ja kysymyksessä nämä keskustelu palstan kysymykset.
- pinnallisista kysymyksistä en innostu ollenkaan. hädän hetkellä minua alkaa kuumottaa ja haluan auttaa. kysymysmuoto on minulle ihan sama, siitä on vain saatava kiinni. sellaiset " kuka minä olen"-kysymykset ovat täyttä roskaa.
3: miksi joihinkin kysymyksiin ette vastaa ollenkaan?
- useat kysyjät eivät ole tosissaan, silloin en vastaa. samoin silloin, kun toinen näkijä yrittää naruttaa. "miten huomiset treffit menee" on esim. turha kysymys.
4: millaisena ennustaja näkee jonkin tietyn ihmisen energian tai auran? Jonain värinä vai?
- väreinä ja henkisyytenä. joillakin on valtava aura, joillakin repaleinen, joillakin pieni.... kaikenlaista. väsyneenä, voimakkaana, rakastuneena...
5: voiko jotain tiettyä ihmistä katsomalla tietää onko tämä ns. Paha?
- aivan varmasti voi. se on sitä ihmisen sanomaa "kemiaa", sen tuntee jo näkemättäkin. toki jokainen on joskus paha, se ei vielä pilaa ihmisen auraa.
6. silloin, kun eteeni tulee paljon tietoa, ehdotan että kerron koko pitkän tarinan.
en voi, enkä halua kirjoittaa pitkiä asioita ilmaiseksi, koska se kaikki aika on pois muusta työstäni.
t. Keskiyö- kirjansivu 22
Minä luotan vaan ennustajiin jolla on rekattu nimimerkki, eisiis mitään aina vaihtuvaa nimeä, sillon kun ei tiijä kuka se nyt on. Kiitos tuolle Keskiyölle, on tiennyt hyvin mulle jo monta kertaa :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523406Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512389Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu121194- 1121169
Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per48937Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va9913Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019870- 46864
- 36692
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt196666