Olis vähä ikävä

nojaileen kanssani vai käytätkö mieluummin seinää... ;)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qsc1DtboITw
3293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei riitä jos on vähä ikävä, pitää olla paljon ikävä ;)

Äänestä

Oli pakko kattella tuo jakso:)
Kiitti!

Mielummin nojailisin kyllä mieheen;)

Äänestä

huimaava, että pakko ottaa tukea jostain. Mutta nojailla voisin sua vastenkin, pitäisit vain tiukasti kiinni, jos jalat pettää alta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sua lähdetkö kirjoitti:

nojaileen kanssani vai käytätkö mieluummin seinää... ;)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qsc1DtboITw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu