25.8. olisi tiedossa häät joiden järjestelyssä olen innolla mukana. Meni vaan sormi suuhun kun haluaisin jotain "kausituotteita" häiden ruokatarjoiluun. Salaatteja? Rapuja?
Pitäisikö tuohon aikaan vuodesta "jo" tarjota lämmin ateria kuten talvihäissäkin, vai riittääkö saman tyylinen pikkunaposteltava kuin keskellä kesää järjestettäviin häihin? Se tästä häihin tulevasta porukasta tiedetään jo, että tosiaan keskellä kesää ei lämmin ruoka maistu. Tietenkään ei voi vielä sanoa yhtään mitään päivän säästä, mutta noin yleensä?
Kiitos ideoista jo etukäteen! :)
Mitä tarjolle kesän viimeisiin häihin? :)
Nännä-tätyli
1
310
Vastaukset 1
- vänrikki
hernekeittoa armeijan soppatykillä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851236
- 96977
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40723Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475