harkitsen all in one tietokoneen ostoa

Tykkään applen tyylistä, mutta applen käyttis tuntuu oudolta, itsehän käytän windows päivittäin. Löysin tälläisen
http://www.e-shoppailu.fi/product/averatec-all-in-one-tietokone/
onko kellään kokemusta?
3340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aika paska. Osta edes jostain kunnollisesta paikasta eikä ostarijengiläisten sivuilta. Jos apllesta tykkäät osta mac ja asenna windows. Ps. Toi ei näytä Applen tekeleeltä unnissakaan.

Äänestä
  • Mites siihen applen koneeseen asennetaan windows? Siinhän on oma bios sun muut haitakkeet jotta toimiiko edes muuten kun bootcampissa?

    Äänestä

Ainakin tuon bootcampin kautta onnistuu mutta muuten ei varmaan ainakaan helposti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haapanenk kirjoitti:

Tykkään applen tyylistä, mutta applen käyttis tuntuu oudolta, itsehän käytän windows päivittäin. Löysin tälläisen
http://www.e-shoppailu.fi/product/averatec-all-in-one-tietokone/
onko kellään kokemusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu