Uusi tuttavuus tullut. Puhelimessa juteltu. Mukavan tuntuinen yh.isä niinkuin minä yh. äiti. Molemmat sini simmu. Skorppari ja rapu. Miltä näyttää?
Joku vaan katsomaan
Pientä kipinä
1<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Menneessä vaalea aikuinen mies ja auringon porotusta, sit vähän yllättäen viestiä myös ristiveriseltä aikuiselta mieheltä.
Vaalea mies myös nykyisessä ja koti oikeinpäin ja jonni verran myös onnen tunnetta
myöhemmässä vaiheessa tumma nuorehko mies ja se että pitää osata päättää mitä teet - mitä tulee sydämen asioihin. täällä on 2 naista, joita alat jonni verran pohtia ja itekses kun oot, aavistelet et kaik ei ihan niin mennykään ku ajattelit. jokin juttu tulee tiensä päähän.
tää tumma kaveri esittää kutsun, mut sä mietit, joudutko miettiin kumminki asioitas taas uudestaan. tilanne on pikkusen kinkkinen. Tää saattaa olla jopa työpaikka romanssi.
kyllä täällä sydämiäkin sinkoilee, ehkä jo ystävyydestä hiukan syvemmäksi muodostuneessa jutussa, mutta päättää täytyy osata.