Joopa joo ennustukset ja ennustajat :P

Kuka uskoo liirumlaarumiin täällä?Tälläkin palstalla on vain muka näkijöitä.Jos joku pystyy sanomaan mitä minulle tapahtuu 3 päivän sisällä ni kertokoon.Jos vain on kanttia.Siinä on näkijöille haastetta.Itsestäni voin sanoa et tumma ja tulinen olen.
777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

äärimmäisen hyvä tapa kalastella vastauksia...

Äänestä
  • Ei vastausta vaan totuutta.Olen lueskellut tätä palstaa pitkän aikaan ja huomannut et aivan satua näkijät syöttävät ihmisille.

    Äänestä

Päänahastasi löytyy hiekkaa.

Äänestä

Katso kynnenalusia.löysitkö tikkuja?

Äänestä

olet oikeassa skeptinen,tällä palstalla notkuu ihan turhautuneita ihmisä,ketkä nsäviisaita vastauksia antavat ,kun eivät keksi parempaakaan viihdykettä ajankuluikseen.tällasia taustalla lukijoita,ketkä ilkkuvat anonyymeina lapsellisia kommentteja pirut mielessään.ei tällä palstalla ole lainkaan hyviä ennustajia,selvänäkijöitä.ei,ei he täällä ole.samaa höpöyttä vastaavat eri nimimerkeille,testattu useasti.on eräs ,kuka aikanaan vastasi hetkellisesti tällä palstalla ketjussa,hän tiesi jos kysyi eri merkeillä.en mainosta häntä,koska hän on nykyään ihan maksullisilla jutuilla palvelimissa.äläainakaan tällä palstalla odota vastauksia,ihan soopaa ,ei he näe mitään.oikeasti,kuten kerroit.palstan taso on ,mitä on kun tuollaisia muka vitsiniekkoja kommentoi ihmisten kysymyksiin-koska heillä on tyhjä elämä,turhautuneita lapsen mielisiä

Äänestä

minäkin testasin yhtä ennustajaa täällä palstala monesti eri nimimerkein. se yksi ennustaja huomasi sen ja vastasi samalla lailla monta kertaa....

Äänestä
  • Ja kohta kerrot tietysti sen "oikean" ennustajan nimen. Ja hän sitten seuraavalle syötille antaa tilinumeronsa. Ja minä ennustajana voin jo nyt kertoa että se oikea ennustaja olit sinä :D Minäkin olen tänne kirjoitellut monesti eri nimimerkeillä, ja täyttä skeidaa on tullut ennustajilta joita täällä niin kehutaan.. Ihan pelkkää arvailua kaikki mitä nykyhetkestäkin kerrotaan. Ja aina eri stoori.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Skeptinen :P kirjoitti:

Kuka uskoo liirumlaarumiin täällä?Tälläkin palstalla on vain muka näkijöitä.Jos joku pystyy sanomaan mitä minulle tapahtuu 3 päivän sisällä ni kertokoon.Jos vain on kanttia.Siinä on näkijöille haastetta.Itsestäni voin sanoa et tumma ja tulinen olen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu