Netti pokeri kusetusta?

Brewed

Miksi aina, joku / jotkut tulevat inisemään joka ikiselle palstalle että nettipokeri on 100 rigged???
Kyllä sen myönnän että jotkut saitit voi ehkä ollakkin, mutta ei todellakaan mitkään isommat. Aina, siis aina joku tulee ja valittaa jonku häviönsä takia että kaikki pokeri on rigged aina. Se pilaa nettipokerin maineen !! Oppikaa pelaamaan, ja jos ette voi hyväksyä tappioitanne, ÄLKÄÄ PELATKO.

Ja tämä ei ole epäkunnioittavasti ketään kohtaan sanottu, mutta en ymmärrä miksi tämä on niin.. Ja nyt tietysti tulee vähintään se parikymmenta ihmistä vastailemaan että niinhän se on. Kaikki on kusetusta. Mutta suurinosa on varmasti samaa mieltä minun kanssa. Tää menee ihan liiallisuuksiin jo.

Miten pokeriammattilaiset ei koskaan sano pahaa mistää sivusta? Koska ne tietää niiden " Laadun. " Ja vaikka pelaisitkin jollain Sicixärmörd Poker sivustolla, niin mitä todennäköisesti se ei ole rigged!

Ja tiedän " jos mua ei kiinnosta lukee muitten rigged puheita, ÄLÄ tule tänne !!! "
Tulin jo, se siitä.

Nettipokeri ei ole rigged.

Ps. Tappara vie.

0

94

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

        Kerro yksi aiheista
        Ikävä
        101
        7463
      2. 83
        5092
      3. Se on hyvästi

        Toivottavasti ei tavata.
        Ikävä
        79
        4889
      4. Olenko saanut sinut koukkuun?

        Hyvä. Rakastan sua.
        Ikävä
        132
        4288
      5. Alavuden sairaala

        Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
        Ähtäri
        10
        3068
      6. Miksi sä valitsit

        Juuri minut sieltä?
        Ikävä
        52
        2709
      7. Sisäsiittosuus

        Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
        Suomussalmi
        43
        2632
      8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

        Rehellinem fiilis
        Suhteet
        53
        2267
      9. Törkeää toimintaa

        Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
        Ylivieska
        11
        2243
      10. Suudeltiin unessa viime yönä

        Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit
        Ikävä
        21
        1860
      Aihe