jäätilanne Raippaluodossa

Minkälainen tilanne on pilkkimiehen mennä Raippaluotoon? Onkos siellä jäätilanne mikä? Olis tarkoitus lähteä kokeileen ehkä ke onkohan viel mahollista?
2810
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En kyllä suosittele, voi siellä jonkinlainen jääpinta olla vielä mutta se ei enää kestä. Ulkomerellä ei ole enää jäätä ja ei mene monta päivää niin ei ole sisäsaaristossakaan. Jos meet kuitenkin ota kellupuku ja naskalit!

Äänestä
  • Kiitos, täytyy varustautua hyvin :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


himopilkkijä kirjoitti:

Minkälainen tilanne on pilkkimiehen mennä Raippaluotoon? Onkos siellä jäätilanne mikä? Olis tarkoitus lähteä kokeileen ehkä ke onkohan viel mahollista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu