Unohditkö silloin viimeksi

ottaa mukaasi jotakin, mitä sinulle annoin?
5256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jätin sen ihan tarkoituksella.

Äänestä

pitikö se ottaa mukaan?

Äänestä

Mitä annoit?

Äänestä
  • sun sydämmen.

    Äänestä

Joo, sun sydän jäi sinne. Minusta sä tarvitset sitä itse. En raaskinut riistää sitä rinnastasi, vähän aikaa se olisi kädelläni jaksanut pumpata, kunnes se olisi kuollut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PuhallaHiillokseen kirjoitti:

ottaa mukaasi jotakin, mitä sinulle annoin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu