Loimaan Hongkongissa täysin epäpätevä henkilökunta eivät tiedä mitään.jos kysytään (ei ole oikein mun alaa) myyjät jossain takahuoneessa piilossa , muualla Hongkongissa saa palvelua..............
Hongkong
mik18
161134
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Täysin salaa mieltä
Johtaako sitä Rasi vai Lidil?
täysin eri mieltä!
Täysin samaa mieltä. Jos niiltä uuvateilta jotain kysyy niin katsovat kuin aivohalvaantuneet. Koskaan ne ei mistään mitään tiedä, mitään ei koskaan löydy mistään ja mikään ei oo kenenkään vastuualuetta.
Veikkaan että syynä on Loimaalla vuosikymmeniä riehunut sisäsiittoisuus, ja se alkaa väkisinkin näkyä palveluammateissa.
Honkkarin duunarin vanhempien täytyy olla vähintään identtisiä kaksosia, jotta niiden jälkikasvusta on voinut tulla noin kehitysvammaisia.
Loimaan Hong Kong on helmi, jossa työskentelee absoluuttisen asiantuntevaa henkilökuntaa. Ehkä olette itse vain kateellisia heille, kun ette ole päässeet Honkkariin töihin.
Voi ne asioista jotain tietää, mutta pitävät ne omana tietonaan. Viimeksi kun kysyin lamppua työvaloon, ei osannut sanoa. Sitten näytin, että heillä on samanlainen työvalo myynnissä, niin myyjä sanoi, "ai meillä on tommoisia myynnissä?"
alkaa olla samaa samanlaisia kuin gigantissa
EXPERT liikkeessä myös sama huonoa palvelua.
Hain tiettyä lamppua,myyjä sanoi,ei ole.
Intin vastaan,että varmasti löytyy ja löytyihän se,kun kolmatta kertaa herrasmies?viitsi vaan etsimään mennä.
Viimeiseksi asiointi kerraksi jäi ysitien sähköliikkeessä käyntini.
Lisäisin vielä,että hinnat ei usein ole samat tuotteessa ja kassassa,kun siitä huomauttaa kassan jo lyötyä väärä summa ,alkaa armoton naputtelu,kymmeniä revittyjä kuitin pätkiä,jono kassalla...kaikilla hermot loppu ja asiakkaat väittää olevan viiminen kerta,kun tulee honkkariin.Näitä on sattutut joka ainoa kerta,kun olen siellä käynyt,välillä minulle,usein joillekin toisille.
mitä vittua muuten juoksette siellä ? siksikö että saatte oksentaa vitutustanne ja pahaa mieltänne tänne?
En ole juossut. Sisätiloissa pitää kävellä.
Loimaan honkkarin henkilökunta on infernaalisen intelligenttiä sakkia, te emäjuntit ette vain itse ole läheskään samoilla älyllisyyden atmosfääreillä kuin nämä kruunaamattomat viisauden keisarit.He ovat sellaisia ihmisiä, joista jokaisen itseäänkunnioittavan suomalaisen tulisi ottaa mallia. Huhu kertoo, että Loimaan honkkarin myyjistä suurin osa olisi käynyt jedikoulun, ansainnut Mannerheim-ristin ja olisi Mustanaamion suojeluksessa.
Menkää erikoisliikkeeseen jos haluatte teknisenmyyjän apua jos asioi halppisliikkeessä se pitää ottaa huomioon ettei silloin voi saada samaa jos on valmis maksamaan palvelusta. En minäkään odota että Mondeoni pystyy samaan kuin bemari, mutta rahat eivät riitä kalliimpaan.
Sähköstä löytyy sellanen myyjä joka varmasti osaa auttaa, tv myyjältä on turha odottaa sähköteknista tuntemusta.
Ja miten tähänkin ketjuunkin on taas sotkettu sisäsiittoisuus. Seuraavaksi sotketaan varmaan loimaalaisten keskinäinen kateus! :)
Pitkä miinus tuli eilisestä käynnistä Honkkarille minultakin!
En voi käsittää kuinka sivistymätön, brutaali, nihilistinen sekä elämänhaluton on henkilö, joka ei aina Loimaan honkkarissa vieraillessaan koe suunnatonta nautintoa hypistellessään noita tuhansia tavaroita.
Honkkarin janina on hyvin kuuma tapaus;))