KAttokaapa noita miljoona vuotta vanhoja kuvia et mitä sinne on kommentoitu ja tuksu vastannu!!! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=163455023820180&set=a.163409420491407.1073741828.100004670499542&type=1&theater
Voi Jösses miten tuksu valehtelee
tipitiii3
11627
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=163458240486525&set=a.163409420491407.1073741828.100004670499542&type=3&theater
Eipä kiinnosta 8-10 vuotta vanhat kuvat.
Nyt kiinnostaa se, onko Tunkki Tuksholmassa levyttämässä "ruotsalaisen ammattilaulajan" kanssa kuten on kehuskellut. Tuskinpa on, vaan makoilee krapuloissaan Jollashovissa.
Saattaa olla Saariselällä tai Levillä lomalla.
Varmaan tuo levynteko kaatui siihen, ettei ollut ketään kustantajaa? Kuka tuottaja lähtee tuottamaan levyä jota tuskin menee 100 kpl:tta enempää? Pitäis olla ensin markkinat ja fanien olla kiinnostuneita, mutta ei taida olla muutakuin tuo kapakoitten porukat? Levyyhtiöt laskee aika raakasti montako levyä pitää mennä ennenkuin lähtevät tekemään mitään. Studio kustannukset on aika kovat. Tuskin hällä on mitään bandiakaan? Jos kaikki taustojen soittajat olis ammattilaisia maksullisia niin se vasta maksaa hinajaa?
Tai tatskaa ottamaan.....
Eihän tuosta selviä milloin keskustelu on käyty - siis minä vuonna.
OMA VIDEOBLOGINI SEISKA LIVESSÄ ON AVATTU NYT! MAANANTAISTA LÄHTIEN LÄHTEVÄT VIDEONI PYÖRIMÄÄN SIELLÄ, SEKÄ UUSIMMAT KUVANI JOTKA IPHONELLANI OTAN!
- 24.4.2013- 29.4.2013 kolmen uuden englanninkielisen rakkausbiisin purkittaminen studioilla Ruotsissa, tekijänä tunnettu ruotsalainen ammattilaulaja. Ensimmäisen rakkausbiisini nimi on "I´LL BE WAITING (FOR YOU)"
Ei juprahui mikä valehtelija, vai pari kk sitten!!!Taitaa kuva olla viime vuosituhannelta, ainakin viime vuosikymmeneltä.
Eiks toi ite oikeesti nää itteään peilistä???Ja ryömintävaihteella liikkuva tyhmä siskonsa peesaa perässä.Täytyy todeta ettei voi ottaa kauhalla, kun ei ole edes lusikalla annettu.......
Verhot kiinni Jollashovissa..paljon angry birds-limua..vodkaa vielä enemmän..jääkaappi täyteen pizzaa ja sitten äät ja ööt pois läppäristä.
Viikon päästä on sitten biisit purkitettu, mutta julkaisutilaisuus tulee vasta vuoden lopulla.
Tässä kanssa yrittää pelastaa ittensä valheesta, aika hauska;))))
http://www.youtube.com/watch?v=oCogGtOKz4o
Ettekö te tajua että Johanna tuossa kohtaa irvailee kysyjälle, "lennähdin Miamiin pariksi päiväksi". Kaikkihan tietää (Tuksu itsekin) ettei ole vuosiin Miamia nähnyt, plus ettei tod ole enää tuon näköinen.
Tämä siis siihen "2kk sitten"-kommenttiin.