naiset kevätkiimassa?

Taas se aika vuodesta kun markettien parkkipaikalla nainen istuu autossa, kännykkään puhuen ja voi että siinä taas vieraalle miehelle leperrellään niin fanskuja jutttuja ja pusipusi. Kannattais miesten hieman seurata miten pitkään ne kauppareissut kestää? Tietää että varattuja ne naiset on kun autot on kuitenkin sen verran uudempia että sinkkuja tuskin ovat.
Pari kertaa olen "puoli vahingossa" käppäillyt sen verran lähelle autoa ja kun ikkuna raollaan niin kuulee sen lepertelyn ja lähes lässytyksen.
Eli seuratkaahan ukot miten ne kauppareissut muijilla kestää.
13810
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Miehethän tunnetusti puhuu vaan asiaa autossa!Turhaa syyttelet naisia,en ole tavannut vielä uskollista ukkomiestä 45 v vuoden aikana!Peli alkaa heti kun eka lapsi syntynyt,säpinää pitää olla.
Mulla aika uusi auto,ihan oma,ja puhun kännyyn vaikka torilla,jos siltä tuntuu!Joskus kultanin kanssa puhun ja saatan jopa harrastaa "tuhmia" autossa!
Hanki elämä,kyttääjä !Taidat itse olla katkera,onko muijallas oma sivurakas??

Äänestä
  • etkös, ryhä, osaa lukea vai etkö ymmärrä lukemaasi? eikös tuo aloitusviestittäjä maininnut olevasa sinkku.
    itse asiaan en ota kantaa, miun mielestä levitelköön jokainen revaansa miten haluaa ja kelle haluaa ja äijät liotelkoon nysääsä missä ja kenessä tahansa. piste.

    Äänestä

  • 45 v vuotias on aika helppo tunnistaa. :)

    Äänestä

Mitäs alatte pihtaamaan vahingon jälkeen. Naiset kai harrastaa seksiä pelkästään lisääntymismielessä. Onpahan elatusmaksut turvattu kun ottaa eron.

Äänestä

Varmaan puhunu jonkun rikkaan paperimiehen kanssa.

Äänestä

Ehdottomasti kannattaa ne salaisemmat puhelut mennäkin puhumaan julkiselle paikalle ikkuna auki ja ihmisvirtojen äärelle.... just joo

Äänestä
  • No se marika ei ainakaan osaa peitellä.. surullista että aikuinen nainen pulaa perheen pettämällä..

    Äänestä

  • naapuri tietää taas kirjoitti:

    No se marika ei ainakaan osaa peitellä.. surullista että aikuinen nainen pulaa perheen pettämällä..

    mitäs se siun napaa kaivaa, vi onkos siulla jotain jakoa asiassa?

    Äänestä

kuules, puutteessa elävä sinkkumies..mie lepertelen ja puhun tuhmia miehelleni, noin niinku päivän piristykseksi ja vihjeeksi, mitä illaalla puuhaillaan..hah, oot kade..

Äänestä

Oikeestaan mitä se kellekkään kuuluu kuka puhuu ja kenen kanssa puhuu ?Tänään näin monta äijää ja naista jotka jutteli parkkipaikalla autossa kännyyn,parempihan se siellä höpistä kuin likenteessä!
Pitääkin varoa tätä "puoli vahingossa " hiippailevaa kulkijaa ,katkera mutta kuitenkin niin....

Äänestä

Kyllä ne misut varmaan miulle soittelee. Tunnustan että aika moni misu käy miun luona "päiväkahvilla". Ja ei se jää yhteen kertaan se vierailu. Olen sinkku ja luotettava, siitä naiset tykkää.

Äänestä

Kyyl

Äänestä

katkera ukko!!!! siut on petetty ja jätetty. oliko omaki akkais "kaupassa"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinkkumies, pysyvä! kirjoitti:

Taas se aika vuodesta kun markettien parkkipaikalla nainen istuu autossa, kännykkään puhuen ja voi että siinä taas vieraalle miehelle leperrellään niin fanskuja jutttuja ja pusipusi. Kannattais miesten hieman seurata miten pitkään ne kauppareissut kestää? Tietää että varattuja ne naiset on kun autot on kuitenkin sen verran uudempia että sinkkuja tuskin ovat.
Pari kertaa olen "puoli vahingossa" käppäillyt sen verran lähelle autoa ja kun ikkuna raollaan niin kuulee sen lepertelyn ja lähes lässytyksen.
Eli seuratkaahan ukot miten ne kauppareissut muijilla kestää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu