HYI SA***NA!..Rappukäytävässä RIPULIT!

Ja taas joku paska-aivo spurgu oli paskonut rappukäytävään saatana!

Siivoja tulee vasta ens viikolla
8221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Nykypäivän huumoria, harrastan itse rappikseenpaskomista

Äänestä

Soita huoltoyhtiöön, laittavat siistijän paikalle.

Äänestä

Ei oo puheaikaa..join kaikki rahat

Kilju on halpaa

Äänestä

Useesti haisee perce meidänkin rapparis

Äänestä

Hyvin miehekäs tuoksu lähtee ripulista

Äänestä

Paskon rappikseen jos ei ehdi housuun tulla

Äänestä

Namiiiiiiiiii

Äänestä

Etkai asu siinä rapussa mihin väänsin löysät..ei viitsiny housuja liata kun pesin ne vasta kuukausi sitte

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyi Jumalauuta! kirjoitti:

Ja taas joku paska-aivo spurgu oli paskonut rappukäytävään saatana!

Siivoja tulee vasta ens viikolla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu