-90 coltin vaihdelaatikko

Vaihdelaatikko pitää ilkiää kohinaa.. todennäköisesti laakerit on menny.. paljonhan maksais jos laitattais uudet laakerit? Onko kellään tietoa? Ei millään kehtais koko laatikkoa laittaa.. sen verran kalliiksi käy..
3306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tulee kuitenkin halvemmaksi. Laakerien vaihto askiin on pirun paljon kalliimpaa ja tulos epävarma kun välyksiä ei oikein vanhaan askiin saa kohdalleen millään pelillä. Romikselta löytyy kuitenkin joku ympäripyöritelty tai autovahinkokeskukselta peräänajettu josta saa askin.

Äänestä
  • Paljon semmoinen koko vaihdelaatikko tulis maksamaan? n. 500 euroa?

    Äänestä

  • Colt kirjoitti:

    Paljon semmoinen koko vaihdelaatikko tulis maksamaan? n. 500 euroa?

    kokeile osoitteesta www.varaosahaku.fi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Colt kirjoitti:

Vaihdelaatikko pitää ilkiää kohinaa.. todennäköisesti laakerit on menny.. paljonhan maksais jos laitattais uudet laakerit? Onko kellään tietoa? Ei millään kehtais koko laatikkoa laittaa.. sen verran kalliiksi käy..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu