Turku, Jarrumiehenkatu

jtujt9iu

Turussa Jarrumiehenkatu on levotonta seutua.Todennäköisesti yksi asunto-osakeyhtiö on pelkästään homojen ja lesbojen omistama sillä heteroita haukutaan taloyhtiössä huolella.Pelkäävät heteroseksuaaleja.Kotiliesi on taloyhtiön nimi.Älkää ostako kotia sieltä jos olette heteroita.Paskaa lentää niskaan koko ajan.

6

2038

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Muutan Venäjälle

      Homojen maailmanvalloitusretki on siellä meneillään, samoin kuin Varsisuolla muslimien valtaan nousu.

    • 1 > muut

      Oletko häiriköinyt ja terrorisoinut talon asukkaita ?

      Unohtuiko yhtiövastikkeet viime vuodelta ?

      Stereoita ei saa soittaa täysillä yöllä ?

    • sanon vaan

      Huh tätä maailmaa.

    • jiotjhw

      Otetaan pyssy mukaan taloyhtiön kokouksiin ja uhataan tappaa puolet porukasta.Erakoitunut tytön mies vaatii seksiä naapureilta.Siitä voitte päätellä millaisia ihmisiä asuu puutaloissa.En tässä kerro sen enempää.Varoituksena vaan..

    • Anonyymi

      Täällä asuu niin jätävää sivistymätöntä porukkaa. Täysin ennenkokematonta. Rääkyvät ja haukkuvat uusia naapureita, huutelevat typeriä mielipiteitänsä ymmärtämättä omaa alhaista sivistystasoansa. Yksi hullu vanha kissojansa ulkoiluttava pariskunta huutaa helvettiä lapseikkiville lapsille. Älkää vaan tehkö sitä virhettä, että muutatte Jarrumiehenkadulle.

      • Anonyymi

        Jarrumiehenkatu Turussa on todella rauhallinen paikka asua. Kävelymatka keskustaan, mutta kuitenkin omassa rauhassaan. Eräässä taloyhtiössä asuu epätasapainoisen oloinen nainen (ehkä 40v?), joka hyökkää haukkumaan etenkin uusia naapureita metelöinnistä ja milloin mistäkin. Pyjamanhousut jalassa vetää röökiä taloyhtiön sisäpihalla. Onneksi hän on ilmeisesti vuokralla, joten saattaa muuttaa jossain vaiheessa pois jos hänestä tehdään riittävästi valituksia. Liekö sama henkilö kyseessä, josta ylläoleva kommentti?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      270
      10062
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      216
      5789
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      169
      5316
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      79
      4947
    5. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      9
      3208
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      3
      2599
    7. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      212
      2489
    8. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      12
      2309
    9. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      368
      2099
    10. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      24
      1945
    Aihe