Hyviä ja makoisia

unia ja sori avautumiseni. Pitäis avautua vähän eri tavalla. Ole huoleti, eletään vain aikoja missä ei ole rakasta vielä vierellä. Sinua.
4290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no ota vierelle

Äänestä

Mutta sattuuhan sitä, kauniita unia, kullan kuvia.

Äänestä

Tämä ei voi olla mulle kun ei ole kukaan mulle avautunut, mutta kaunis viesti, toivottavasti koittaa aika jolloin rakkaus on vierellä.

Äänestä

Tunnen aivan samoin. Raskasta olla näin yhteydessä, mutta rakastan sinua ja odotan. Kauniita unia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


m>>>>n kirjoitti:

unia ja sori avautumiseni. Pitäis avautua vähän eri tavalla. Ole huoleti, eletään vain aikoja missä ei ole rakasta vielä vierellä. Sinua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu