Vantaa koiranainen

Ollaan törmätty pari kertaa ja en saa sua mielestäni.
7116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En mäkään sua.

Äänestä
  • Ketä et saa mielestä?

    Äänestä

Näen paljon koirien ulkoiluttajia ja muitakin ihmisiä, mutta vain eräs teki syvän ja pysyvän vaikutuksen.

Äänestä

Vantaalla on eräs koiranainen joka harrastaa doggingia aseman lähellä. Vetäsin sitä nopeasti ja lähdin tieheni.

Äänestä
  • Olittekos dogistailia niinku takaapäin, pari työntöä sinulta ja aaah tulit hänen sisäänsä.

    Äänestä

  • Spermat valuu pillusta kirjoitti:

    Olittekos dogistailia niinku takaapäin, pari työntöä sinulta ja aaah tulit hänen sisäänsä.

    Ap, voitko kuvailla tätä naista?

    Äänestä

  • pampam kirjoitti:

    Ap, voitko kuvailla tätä naista?

    lyhyehkö vaalea nuori nainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ulkoiluttaja vantaa M kirjoitti:

Ollaan törmätty pari kertaa ja en saa sua mielestäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu