Halukkuus

Onko sitä teillä, miten kevät vaikuttaa?
4189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä ainakin ajattelen sitä koko ajan.. Varsinki ku eräs mies pyörii mielessä ja mitä haluisin sen kaa tehä..

Äänestä

se varmaan sitten johtuukin, ihmettelinkin jo että mikä nyt kun koko ajan vain tekis mieli

Äänestä

Joo eittämättä tekee kokoajan mieli vetää käteen.

Äänestä

Mielessähän "SE" on 24/7..Kevät ja tuleva kesä villitsee..ja kun naisilla vaatekerrokset vähenee niin ei tiedä mihin katsoisi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jkjkkjjjj kirjoitti:

Onko sitä teillä, miten kevät vaikuttaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu