poikaystäväni määräilevä ÄITI!!

18v tyttönen!!

Onko kukaan törmännyt ikinä sellaiseen kuin poikaystävän määräilevä äiti syndroomaan?

Päätettiin alottaa jätkän kanssa puhtaalta pöydältä, ja sopia että kyseisenä päivänä nähdään luonani ja ollaan yötä.. MUTTA EI.. poikaystäväni äiti ei päästänyt häntä. Ja hän on tosiaan jo yli 18v.... ( kaikki tämä riitelyn takia) ja ei päästy sen takia sopimaan riitojamme koska hänen äitinsä niin päätti.

Asuu kotonaan, mutta c'moon?? Hänen äitinsä myös syyttää minua, että minä olen se meidän suhteen paha asia joka aina aiheuttaa riitaa ja ei luota vaikka hänen poikansa on jäänyt monta kertaa kiinni muille naisille kirjoittelusta / ehdottelusta... Ja olen antanut nämä anteeksi.. Ollaan molemmat siis 18 vuotiaita..

Miten tähän pitäisi enään suhtautua? Kokemuksia?
Onko hänen äitinsä oikeasti noin törkeä, ja saa pelkkien minun poikaystäväni ja minun riitojen takia alkaa kohdella mua noin?? pitääkö antaa mennä toisesta korvasta sisään ja toisesta vain ulos?

2

121

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • niin?

      Ihmettelen, että miksi olet antanut anteeksi muille naisille seksin ehdottelun? Missä sun itsetunto ja itsekunnioitus on? Piilossa vai?

    • ............

      Poikaystäväsi äiti tietää, että hänen poikansa ei ole tosissaan sinun suhteensa ja hän yrittää säästää sinua tulevalta. Muutenkin tuollaiset ehdottelut, erot ja uudet alut eivät kuulosta kovin lupaavalta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      87
      4225
    2. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      205
      3389
    3. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      47
      3046
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      82
      2756
    5. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      383
      2475
    6. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      182
      2116
    7. Miksi mediheli

      Mitä on tapahtunut ku poliiseja ja ambulanssi pyöri aamusta keskustassa
      Kiuruvesi
      40
      1672
    8. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      78
      1615
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1428
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      39
      1412
    Aihe