Ei pienintäkään merkkiä

Poistun pettyneenä :( Sanokaa vain, tiedän...tyhmää on odottaa.
5248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Erottuu.

    Äänestä

  • Hän on erityinen kirjoitti:

    Erottuu.

    Erottuu? Täällä? Tosi spesiaali onkin, kun ei ole pokkaa sanoa tuota hänelle.

    Äänestä

Niin minäkin kyynelehdin, että samanlaisia kohtaloita ilmeisesti täällä on.

Äänestä

Aina välillä tulee jotain merkkejä siitä että olen tulossa täällä sekopääksi kun kuvittelen merkkien olevan minulle. Pitää tosissaan pitää ajatukset järjen polulla ja hokea ikävän olevan yksipuolista. Täällä on vain valitettavasti saman kohtalon kokeneita puoliskoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voihan kyynel kirjoitti:

Poistun pettyneenä :( Sanokaa vain, tiedän...tyhmää on odottaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu