Tässä miettinyt

Minun pitäisi syntyä uudestaan, aloittaa kaiken alusta........
6274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Älä mieti vaan tuu tänne ja halaa mua :(

Äänestä
  • tai tiedäthän sä varmaan, miten hyvää sellainen tekisi, pelkkä halaaminenkin, toisen vierellä oleminen, hyvänä pitäminen, kuiskutella ja rapsutella.... :/

    Äänestä

Mieti vielä isompia ja tee lopusta elämästäsi parempi. Huomisesta...

Äänestä
  • kyllä se tästä lähtee... ei mikään tapahdu sormia napsauttamalla.

    Äänestä

tuolla ikkunoiden ulkopuolella, siellä se joku odottaa sinuakin.

Äänestä

Niin.. mun myös.. sitten voitaisiin olla yhdessä ja voisin elää muutenkin elämäni paljon paremmin, kuin mitä se nyt on mennyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


isoja asioita kirjoitti:

Minun pitäisi syntyä uudestaan, aloittaa kaiken alusta........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu