nainen..kirjoita mun nimi siihen pinkkiin ilmapalloosi, ni tiedän tulla luoksesi..eikä sit mitään mainospalloja, tyyliin Angry Birds;)
Kun lähdet radalle...
pallo+ +
8131
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hmmm....kenen nimen mä tähän Nalle Puhin mahaan skrivaan?
kuule, kirjoita siihen lottamari
Hyvä, laitanko tuon tötterön tummanpunaisella, että varmasti erotat, että se oon minä? Meinaan, olisi se kamala, jos potkaisisit perseeseen jotakuta muuta lottamaria.
siihen kirjoitan on mikä ;-)?
Nyt on galakseissa kiertely tämän naisen osalta vahvasti jäähyllä taas hetken. Pallo kaipaa paussia ja ilmausta myös. Saanko kuitenkin mainostaa jotakin muuta kotimaista menestystarinaa? Tästä mun henkilökohtaisesta tarnastahan on mitallit kaukana. Jännitystä ei silti ole jäänyt puuttumaan. Siivisulissa edelleen pieni tärinä.
Jos tuossa alotus viestissä oli vinkkejä meistä (väri ja vihaset linnut..) niin perille tuli ;) harmi vaan etten radalle ole menossa, ne hommelit jääneet vähiin.
Angry birdeissä on suoraviittaus tähän.. rituaaliin. Sellaisia iloisia.
http://www.youtube.com/watch?v=r5dHhvpHIjM
Miksi postaan tämän, koska ihmisten olisi hyvä tajuta asioita.
angry bird. Linnulle eli pöllölle uhrataan tuossa rituaalissa ihmishengiä. Miettikää nyt helvetti millaisessa saatanan läävässä te elätte!! Siitä tulee angry bird by ROVIO!! Rovio nämä hemmot USAssa sytyttävät joka keski-kesä. Uhraaavat ihmissieluja saatanalle.