Tästäkin sen näkee.
http://m.digitoday.fi/?page=showSingleNews&newsID=20136232&c=mobile&rss=mob
http://m.digitoday.fi/?page=showSingleNews&newsID=20136232&c=mobile&rss=mob
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ja tässä desktopille sopiva linkki:
http://www.digitoday.fi/mobiili/2013/04/30/lumia-920--mainosvideo-pilkkaa-iphonen-ja-androidin-fanittajia/20136232/66
jos rehellisiä ollaan, niin kaikkein kiinnostavin käyttöliittymä on Lumiassa, eikä johdu pelkästään siksi, että on Microsoftin hengen hedelmä.
Se vaan on niin Cool
Nokialaista ei voi edes harkita kun sitä saa vain windowsilla. :(
harkitsin. Niitä kumisaappaita. Renkaatkin on /c:stä.
Tuon mainosvideon perusteella Lumiat on suunnattu henkisesti jälkeenjääneille, psykiatrisen hoidon tarpeessa oleville ja vastaaville kohderyhmille. Eli siis ei normaaleille ihmisille kuten minulle.
Eikä niin surkealla käyttöliittymällä ja surkeilla ohjelmilla varustettu puhelin muutenkaan kiinnosta.
Lumiat on suunnattu henkisesti jälkeenjääneille, psykiatrisen hoidon tarpeessa oleville ja vastaaville kohderyhmille. ((((((((
No sitten se on tehty juuri sinulle = Linux hihhulille ?
♥ Ihana Nokia Lumia! ♥
Onneksi siinä on Windows sisällä, mikä tekee siitä vieläkin paremman!
Ylistys Microsoftille mainiosta tuotteesta nimeltään Windows!
Toivon hartaasti, ettei tubutin-puhelinta tule ikinään markkinoille! Ne jälkeenjääneet rypiskelkööt sillä virusimuri anterolla!
Montakahan toimivaa virusta on Lumiassa?
No, niitä on...öööh....tuota...tuota....äääh....en nyt osaa näin äkkiä sanoa....ööööh, mutta linuks-ytimeen tehdyssä androidissa niitä kyllä riittää.......
Käytä viruksetonta Lumiaa eikä virusimuri androidia.
Ylistys Nokia Lumialle! Kyllä se aina tubutin-androidin voittaa toimivuudessaan!
Eihän niissä Lumioissa toimi edes perusasiat. Windows Phonen puutelista on todella pitkä, ihan yksinkertaisetkin perustoiminnot tökkivät ja esimerkiksi tiedostojen siirtäminen on todella rajoitettua ja hankalaa. Puhumattakaan osoitekirjan ja kalenterin synkronoinnista, Windows Phone ei osaa mitään standardoitua yleistä synkronointitapaa.
Vanhat Nokialaiset sentään olivat toimivia ja luotettavia. Nykyisiä WP-romuja en edes harkitse, ala-arvoista laatua niin raudan kuin softan osalta. Asha-mallistossa sentään on jokunen välttävä malli, tosin niissäkin raudan laatu on aika kyseenalaista.
Kuka sinua enää uskoo, tubutinhihhuli......