Jos joku haluaa ostaa, multa N-gagen 2 peliä Sonic N ja Tony Hawks Pro Skater ja 32Mbit Muistarin 200€:lla niin vastaa mun viestiini...
N-Gage myynnissä
7
683
Vastaukset
- vastaaja
Jopa on koneella hintaa!
- joku vaan......
nuon kallista. edellisiski viesteis jokku lupas myydä jollaki 80 eurolla. kannattaa alentaa hintaa. mä ainaki myisin jollaki 100 eurolla ku sul on nuo pelikki.
Onnea!!- Hei Haloo...
Kun N-Gage ja noi Kaks peliä maksaa uutena:
N-Gage=150e
sonic=46e
Tony Hawks pro skater=40-50e
Ne maksais uutena yhteensä Yli kaks sataa!!
Eihän niitä satasella voi myydä...
- kiinnostunut
Kuten otsikossa mainitaan 100€ puhelimesta, pelejä en tarvitsisi, muistikortista voisin maksaa hieman lisää...
sopiiko?
Toni
(050-5883858)- muistikortti..
muistikortin saa mukana kun ostaa kaupasta!! (32mb) mä ostin kesällä gagen ja se tuli mukana mut siihen ei mahdu kuin pari kappaletta(n.5)
eli kannattaa ostaa jostai halvalla gage ja verkkokaupasta 128mb muistikortti postikulujen kaa 42e(mulla se makso just sen ku kesällä ostin)
- n-gage owner
just & joo! mä ostin en keikkini 115€ ja kaupanpäälle tuli tony haukka ja 32mb muistikortti jolla oli flo boarding peli. et silleen ja sain viel uutena x) siis ihan kaupasta uutena.
- äly hoi!!
n-gagen saa kaupasta 130e korkeintaan ja tony hawk tulee mukaan!!(verkkokauppa.com) ja sonicN voi ottaa kazaalla, oon ite ottanu mulle sen..:D
eli siis kaupasta saa uuden puhelimen n.70-80e halvemmalla!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1604977Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813616SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt352607SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402268Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä972169Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292067Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan662050Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872013Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211526Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1061430