Jos ehdit katsoa, niin tapasin eilen erittäin mukavan tumman itseäni vanhemman miehen. Numeroita myös vaihdettiin ja viestinä tulikin kiitos ja että ilta oli upea!
Jakuukohan tämä ja mitkä ovat miehen mietteet? Minua kiinnostaisi tavata uudestaan jNottaa enemmän selvää tämän miehn aatoksista.
Tuntija
Kissa Pistoksissa
4
76
Vastaukset
- Kissa Pistoksissa
No johan tällä vehkeellä tulee kirjoitusvirheitä. :)
- Kissa pistoksissa
Edelleen täällä valvon eikä uni vaan tule silmään. Minkäs tekis, kun ajatukset ne vaan surisee ja koittaa järkeillä.
Hei
viestejä kulkee....
mies on liikekannalla ja etsimässä itselleen emäntää, ihan rakasta sellaista!
tässä on hyvät energiat liikkeellä, jatka ihmeessä tätä viestintää!
t. Keskiyö- Kissa Pistoksissa
Kiitos lämpimästi Tuntija, kun jaksoit näin yölläkin katsella. Todellakin toivoisin, että katsoisimme nämä kortit ja tutustuisimme kunnolla. Lopputuloksenhan vain aika sitten näyttää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18659Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat271631- 77598
- 104574
- 54547
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49513Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet88438