Hei, en pääse läpi vastaukseni kanssa, joten tein uuden aloituksen.
malta vielä, ei kello ole vielä lyönyt kahtatoista.
luin ensin väärin, eli: TAPANKO ensin sen miehen jonkan kanssa voin alkaa seurustella ;-D (anteeksi hurtti huumorini.... )
toki on sinullakin huumoria!
näen tässä paljon kelloja, ne kaikki raksuttavat eri aikaan. mitä se sitten merkitseekin? katson tässä ihan lyhyesti, sillä olen kiinni tuolla sähköposti puolella.
yksi mies on lähtenyt tosi inhottavalla tavalla. sinulla oli odotuksia, mitkä valuivat hiekkaan, voi voi. kyllä yksi mies, sinua vanhempi, on tulollaan matkan takaa. hänen "paperinsa" eivät vielä ole kunnossa. voisi olla vaikka ulkomaalainen, epäilen.
näen miehen joka on kova puhumaan. kännykkä soi ja soi.
sinä olet vahva ihminen, jolla on kyky tehdä rahaa työn kautta ja toimia - näen niin, että sinua vetää uusille ulottuvuuksille.
t. Keskiyö
sinulle: kuolenko oman käden kautta
0
146
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1572558Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658
